Author: n***6
Rating: 3/5 ★★★☆☆
Date:
Review: لا انصح به وصلني باللغة الإنجليزية و صينية و لا استطيع استعمال للغة أخرى
Color: Shadow Black
Price: 1 666kr
| Charger | Include a charger |
| Color | Shadow Black |
| Connection Method | NFC |
| Interface | Type C |
| Brand | Xiaomi |
| Model | Xiaomi Redmi 14R |
| Network | 5G |
| Screen Size | 6.88" |
| Wireless network technology | Wi-Fi 5 |
| Operating System | Android 12 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 13MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | Chinese Version |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 1640*720 |
| Video Capture Resolution | 720P |
| Phone Battery Capacity | 5160mAh |
| Battery Type | UN 3480 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Qualcomm |
| CPU Model | Snapdragon 4 Gen2 |
| SKU | sw25080634408342157 |
Author: n***6
Rating: 3/5 ★★★☆☆
Date:
Review: لا انصح به وصلني باللغة الإنجليزية و صينية و لا استطيع استعمال للغة أخرى
Color: Shadow Black